STARDROPS Universální čisticí sprej 750ml

STARDROPS Universální čisticí sprej 750ml
Značka: STARDROPS
Kód: 09103
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 6
Cena: 69Kč
Cena ve věrnostních bodech: 85
Množství:  
   - NEBO -   

Univerzální čistící sprej na všechny omyvatelné povrchy, který voní po pomerančích. Přípravek od výrobce, který vyrábí perfektní zázračnou čistící růžovou pastu. Tento přípravek je možné použít na všechny omyvatelné povrchy, stoly, pracovní desky, koupelnu a sanitu, podlahové krytiny, koupelny a PVC.

Použití: na všechny omyvatelné povrchy, stoly, pracovní desky, koupelnu a sanitu, podlahové krytiny, koupelny a PVC. Nastříkejte na povrch a rozetřete do sucha utěrkou. Před použitím vždy otestujte na méně viditelném místě.

Balení 750ml s rozprašovačem

UPOZORNĚNÍ: Skladování: v suchu a chladu, nevystavujte extrémním teplotám a přímému slunečnímu svitu. Skladujte rozprašovačem nahoru. Obsahuje benzisothiazolinone. Udržujte mimo dosah dětí. Po použití omyjte zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice. Při zasažení kůže: omyjte velkým množstvím vody. Při zasažení očí: vypláchněte velkým množstvím vody, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí nebo kůže přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. 

 

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2024 | Všechna práva vyhrazena.