PRO DOMÁCNOST

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
LINTEO CLASSIC Papírové kapesníčky dvouvrstvé 10x10ks
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo Classic Vám poskytnou jemnost a měkkost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. ..
38Kč
LINTEO SATIN Papírové kapesníčky třívrstvé 10x10ks
Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Soft & Delicate Vám poskytnou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10ks. ..
45Kč
LINTEO Kapesníčky - box 100ks
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V krabičce, která má moderní zdobení je 100ks, v kartonu jsou namíchány čtyři barevné varianty krabiček. ..
39Kč
LINTEO BOX Papírové kapesníčky dvouvrstvé 150ks
Jemné bílé dvouvrstvé kosmetické kapesníky zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost, vyrobeny ze 100% celulózy, mix druhů dle skladové dostupnosti. Baleno v praktické papírové krabičce. ..
45Kč
LINTEO CLASSIC Papírové ubrousky bílé 33x33cm 1vrstvé 130g
Jednovrstvé ubrousky ze 100% celulózy o rozměru 33x33cm vhodné pro všestranné použití. Tyto ubrousky mají 130g. ..
37Kč
LINTEO CLASSIC Kuchyňské utěrky dvouvrstvé 2role
Jemné bílé kuchyňské utěrky pro použití v kuchyni, garáži, koupelně. Všude tam, kde je třeba rychle a snadno setřít nečistotu nebo tekutinu. Vyznačují se vysokou nasákavostí a při namočení drží tvar a nerozpadají se. ..
33Kč
LINTEO XXL Kuchyňské utěrky dvouvrstvé 60m 1role
Praktické XXL balení jemných bílých dvouvrstvých kuchyňských utěrek na velké 60m roli šetří váš čas i peníze. Návin 1 XXL role je srovnatelný se 6ks klasických rolí. Papír je vyroben ze 100% celulózy. Nabízí Vám příjemný poměr cena-kvalita. U těchto kuchyňských utěrek je návin 60 metrů.   ..
75Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "LINTEO XXL Kuchyňské utěrky dvouvrstvé 60m 1role" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PERFEX Toaletní papír dvouvrstvý bílý 4role
Kvalitní toaletní papír s vysokou pevností. Bílý 2-vrstvý toaletní papír PERFEX je vyrobený ze 100% celulózy, návin 20m. Na roli je 168 útržků. ..
35Kč
LINTEO Toaletní papír dvouvrstvý bílý 4role
Jemný bílý dvouvrstvý toaletní papír balený po 4 rolích. Bílý toaletní papír Linteo Classic je vyroben ze 100% celulózy a nabízí vám příjemný poměr cena - kvalita. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15m. ..
39Kč
PERFEX Toaletní papír dvouvrstvý bílý 3 x 4role
Kvalitní toaletní papír s vysokou pevností. Bílý 2-vrstvý toaletní papír PERFEX je vyrobený ze 100% celulózy, návin 20m. Na roli je 168 útržků. Balení obsahuje 3x4=12rolí. ..
99Kč
LINTEO Toaletní papír dvouvrstvý bílý 3x 4role
Jemný bílý dvouvrstvý toaletní papír balený po 3x4 rolích. Bílý toaletní papír Linteo Classic je vyroben ze 100% celulózy a nabízí vám příjemný poměr cena - kvalita. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15m. ..
109Kč
LINTEO Toaletní papír dvouvrstvý bílý 7rolí + 1role ZDARMA
Jemný bílý dvouvrstvý toaletní papír balený po 7+1 rolích. Toaletní papír Linteo Classic je vyroben ze 100% celulózy a nabízí vám příjemný poměr cena - kvalita. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15m. ..
78Kč
REGINA BIG PACK Toaletní papír 2vrstvý 48rolí
Velké XXL balení 2vrstvého toaletního papíru pro náročnou rodinu. Je vyroben ze 100% celulózy, což značí jen tu nejlepší kvalitu. Bez parfemace. Počet útržků 140. Jeho výjimečností je obří návin a příjemná jemnost. ..
369Kč
LINTEO Toaletní papír třívrstvý bílý 4role
  Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 4 rolích. Bílý toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí překvapivou pevnost a měkkost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15 metrů. ..
42Kč
LINTEO Toaletní papír třívrstvý bílý 3 x 4role
  Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 3 x 4 rolích. Bílý toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí překvapivou pevnost a měkkost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15 metrů. ..
119Kč
LINTEO Toaletní papír třívrstvý bílý 8rolí
  Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 8 rolích. Bílý toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí překvapivou pevnost a měkkost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15 metrů. ..
93Kč
QUICKPACK JAHODA Voňavé pytle do koše 35L s uchy 26ks
Voňavé pytle do košů s uchy - 26ks objem 35L s vůní Jahody. Perfektní řešení pro domácí odpad. Odpadkový koš již nebude páchnout v kuchyni pod dřezem! Nyní díky těmto skvělým vonným pytlům do košů bude zápach z odpadků neutralizován. Toto balení je ideální do běžných středních odpadkových košů. Pytel má ucha, takže je mož..
40Kč
QUICKPACK LEVANDULE Voňavé pytle do koše 35L s uchy 26ks
Voňavé pytle do košů s uchy - 26ks objem 35L s vůní Levandule. Perfektní řešení pro domácí odpad. Odpadkový koš již nebude páchnout v kuchyni pod dřezem! Nyní díky těmto skvělým vonným pytlům do košů bude zápach z odpadků neutralizován. Toto balení je ideální do běžných středních odpadkových košů. Pytel má ucha, takže je ..
40Kč
QUICKPACK JAHODA Voňavé pytle do koše 60L s uchy 18ks
Voňavé pytle do košů s uchy - 18ks objem 60L s vůní Jahody. Perfektní řešení pro domácí odpad. Odpadkový koš již nebude páchnout v kuchyni pod dřezem! Nyní díky těmto skvělým vonným pytlům do košů bude zápach z odpadků neutralizován. Toto balení je ideální do běžných středních odpadkových košů. Pytel má ucha, takže je mož..
52Kč
QUICKPACK LEVANDULE Voňavé pytle do koše 60L s uchy 18ks
Voňavé pytle do košů s uchy - 18ks objem 60L s vůní Levandule. Perfektní řešení pro domácí odpad. Odpadkový koš již nebude páchnout v kuchyni pod dřezem! Nyní díky těmto skvělým vonným pytlům do košů bude zápach z odpadků neutralizován. Toto balení je ideální do běžných středních odpadkových košů. Pytel má ucha, takže je ..
52Kč
MIGHTY BURST TŘEŠEŇ Interiérový pohlcovač vlhkosti 240g
Anglický kvalitní pohlcovač vlhkosti, který je vhodný do každého interiéru. Pohlcovač vlhkosti má jemnou vůni třešní. Vhodný je do bytů, kanceláří, karavanů, šatníků, lodí a dalších skříní či sklepních boxů či kójí. Použití: odtrhněte hliníkovou fólii a položte krabičku na požadované místo. Vzdušná vlhkost se usazuje pod ..
79Kč
MIGHTY BURST SVĚŽÍ LEN Interiérový pohlcovač vlhkosti 240g
Mighty Burst - interiérový pohlcovač vlhkosti s vůní Fresh Linen - 240Gr Anglický kvalitní pohlcovač vlhkosti, který je vhodný do každého interiéru. Pohlcovač vlhkosti má jemnou vůni svěžího lnu. Vhodný je do bytů, kanceláří, karavanů, šatníků, lodí a dalších skříní či sklepních boxů či kójí. Použití: odtrhněte hliník..
79Kč
MIGHTY BURST JASMÍN Interiérový pohlcovač vlhkosti 240g
Mighty Burst - interiérový pohlcovač vlhkosti s vůní jasmínu - 240g Anglický kvalitní pohlcovač vlhkosti, který je vhodný do každého interiéru. Pohlcovač vlhkosti má jemnou vůni jasmínu. Vhodný je do bytů, kanceláří, karavanů, šatníků, lodí a dalších skříní či sklepních boxů či kójí. Použití: odtrhněte hliníkovou fóli..
79Kč
POWER AIR ODOR ABSORBER Pohlcovač pachu a vlhkosti do lednice 2ks
Odor Absor je vynikající pomocník do ledničky. Díky svému speciálnímu složení účinně pohlcuje zápach a vlhkost v ledničce, pomáhá udržovat potraviny déle čerstvé a trvanlivé. Balení obsahuje 2ks sáčků. ..
68Kč
POWER AIR ANTI-MOL LEVANUDLE Závěsný sáček proti molům šatním 2x20g
Odpuzovač šatních molů s přírodní vůní levandule. ..
69Kč
POWER AIR PROLUX VANILLA Vonné sáčky do vysavače 5ks
Vonné sáčky určené do vysavačů, pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Vůně vanilky. ..
69Kč
POWER AIR PROLUX TROPICAL FRUITS Vonné sáčky do vysavače 5ks
Vonné sáčky určené do vysavačů, pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Vůně tropického ovoce. ..
69Kč
POWER AIR PROLUX EXTRA FRESH Vonné sáčky do vysavače 5ks
Vonné sáčky určené do vysavačů, pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Vůně extra fresh. ..
69Kč
POWER AIR PROLUX BUBBLE GUM Vonné sáčky do vysavače 5ks
Vonné sáčky určené do vysavačů, pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Vůně bubble gum (žvýkačka). ..
69Kč
POWER AIR SACHET OCEAN Vonné sáčky 3ks
SACHET je závěsný osvěžovač vzduchu ve vonných sáčcích vhodný pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Je vhodný pro šatny, skříně, zásuvky a pod. Vůně oceánu. ..
59Kč
POWER AIR SACHET MOUNTAIN Vonné sáčky 3ks
SACHET je závěsný osvěžovač vzduchu ve vonných sáčcích vhodný pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Je vhodný pro šatny, skříně, zásuvky a pod. Vůně hor. ..
59Kč
POWER AIR SACHET FLOWER Vonné sáčky 3ks
SACHET je závěsný osvěžovač vzduchu ve vonných sáčcích vhodný pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Je vhodný pro šatny, skříně, zásuvky a pod. Vůně květin. ..
59Kč
ECOSTRIPE ATTRACTIVE Mucholapka na mouchy domácí 1ks
Klasická mucholapka ECOSTRIPE Attractive je oboustranně lepící pás papíru opatřený lákadly, které zaručují účinný odchyt mouchy domácí. Klíčovými vlastnostmi produktů je vysoká kvalita lepu. Ten je nastaven tak, aby lepivá síla pásu nezabraňovala snadnému vytažení z ruličky. Moucha je přilepena už při slabém kontaktu s pá..
9Kč
FEROBAND Pásová mololapka na potravinové moly 1ks 48x180mm
Mololapka potravinových molů Feroband je feromonovaný lepový pás určený pro monitoring potravinových molů. Jednostranně lepící pás papíru je opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt 4 druhů samců potravinových molů (zavíječ skladištní, moučný, datlový a paprikový). Navíc obsahuje i atraktant pro odchyt mouchy domácí. ..
20Kč
RED RINGS MIX Zdravotní náplasti - rodinné balení 20ks
Náplasti pro celou rodinu různých velikostí. Hypoalergenní lepidlo poskytuje silnou fixaci a je odolné vůči vodě, potu a vlhkosti. Náplast má netkanou podložku ve středu, která se nelepí na ránu. Hygienicky baleno, každý kus náplasti je balen zvlášť v papírovém obalu zabraňujícím poškození a vlivu okolních faktorů jako vlhkos..
31Kč
RED RINGS ECONOMIC Zdravotní náplast 6x25cm 2ks
Velká náplast, kterou je možno stříhat dle své vlastní potřeby. Balení obsahuje 2 pruhy náplasti o rozměru 6cm x 25cm. ..
31Kč
RED RINGS STANDARD Zdravotní náplasti 20ks
Extra odolná náplast Standard vhodná i pro spotrovce. Náplasti pro různé využití mají zvýšenou odolnost proti sloupnutí. Náplasti jsou certifikované, hypoalergenní a prodyšné, takže se nemusíte bát, že by se Vám rána zapařila, nebo nadměrně mokvala. Hygienicky baleno, každý kus náplasti je balen zvlášť v papírovém obalu zabra..
31Kč
RED RINGS TRANSPARENT Zdravotní náplasti - průhledné 20ks
Extra odolné náplasti pro citlivou pokožku. Náplasti pro různé využití se zvýšenou odolností proti sloupnutí. Náplasti jsou certifikované, hypoalergenní a prodyšné, takže se nemusíte bát, že by se Vám rána zapařila, nebo nadměrně mokvala. Hygienicky baleno, každý kus náplasti je balen zvlášť v papírovém obalu zabraňujícím poš..
31Kč
RED RINGS COLORFUL Zdravotní náplasti - barevné 20ks
Extra odolné zdravotní náplasti v 5 veselých barvách, které ocení hlavně děti. Náplasti s extra přilnavostí, prodyšné a hypoalergenní. Náplasti mají zvýšenou odolnost proti sloupnutí. Náplasti jsou certifikované, hypoalergenní a prodyšné, takže se nemusíte bát, že by se Vám rána zapařila, nebo nadměrně mokvala. Hygienick..
31Kč
RED RINGS KIDS Zdravotní náplasti - pro děti 20ks
Extra odolné náplasti pro děti, pro různé využití, mají zvýšenou odolnost proti sloupnutí. Náplasti jsou certifikované, hypoalergenní a prodyšné, takže se nemusíte bát, že by se dítěti rána zapařila, nebo nadměrně mokvala. Hygienicky baleno, každý kus náplasti je balen zvlášť v papírovém obalu zabraňujícím poškození a vl..
31Kč
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2024 | Všechna práva vyhrazena.