STARDROPS PINK STUFF Desinfekční čistič - sprej 750ml

STARDROPS PINK STUFF Desinfekční čistič - sprej 750ml
Značka: STARDROPS
Kód: 03080
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 5
Cena: 78Kč
Cena ve věrnostních bodech: 99
Množství:  
   - NEBO -   
Pink stuff dezinfekční čistič má svěží a ovocnou vůni. Čistí do hloubky, odstraní mastnotu a špínu. Zabíjí 99,9% bakterií a je vhodný pro všechny povrchy, které zanechá svěží a hygienicky čisté. Velké balení s pumpičkou s bezpečným uzávěrem obsahuje 750ml.
 
Použití: Vhodný pro pevné omyvatelné povrchy. Používejte s opatrností. V případě pochybností vyzkoušejte na skrytém místě. Otočte trysku do polohy "ON". Nastříkejte přímo na čištěný povrch. Nechte 5 minut působit. Setřete plochu měkkým vlhkým hadříkem. Poté osušte plochu suchým měkkým hadříkem do sucha. Vraťte trysku do polohy "OFF". Pro účinnou dezinfekci povrchů aplikujte přípravek neředěný. Není vhodný pro voskované, naolejované, pórovité, malované nebo lakované dřevěné povrchy. Používejte biocidní prostředek bezpečně a rozumně. Je zakázáno používat tento prostředek jinak, než je uvedeno na štítku výrobku.
 
 
 
Složení: Méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky. Další složení: parfémy a dezinfekce (Benzalkonium Chloride 0,2g na 100g a Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride 0,15g na 100g).
 
Upozornění: Uchovávejte ve svislé poloze v chladu a suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nevystavujte vysokým teplotám.
 
Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte pokyny na štítku výrobku. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Nevdechujte aerosoly / sprej. Noste ochranné rukavice. Noste ochranné brýle. V případě zasažení očí: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Vyprázdněný obal zlikvidujte podle platných předpisů. Tento výrobek obsahuje látky s biocidními vlastnostmi. V případě potíží volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO.

 

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.