DÁLE V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
BALICÍ PAPÍR PRINCEZNY 70x40cm 2ks + jmenovky 2ks
Balicí papír s motivem princezen. Balení obsahuje dva archy o rozměru 70x40cm a dva kusy kulatých jmenovek pro připevnění na zabalený dárek. ..
17Kč 9Kč
BALICÍ PAPÍR SPIDERMAN 70x40cm 2ks + jmenovky 2ks
Balicí papír s motivem Spidermana. Balení obsahuje dva archy o rozměru 70x40cm a dva kusy kulatých jmenovek pro připevnění na zabalený dárek. ..
17Kč 9Kč
HAND SPINNER Modrý maskáč 1ks
Hand spinner - rotující senzace, která dobyla svět. Jde o jednoduchou ložiskovou točnu, která je ideálním společníkem při stresujících situacích v práci, ve škole nebo třeba v čekárně u doktora. Barva: modrý maskáč ..
29Kč
HAND SPINNER Zelený maskáč 1ks
Hand spinner - rotující senzace, která dobyla svět. Jde o jednoduchou ložiskovou točnu, která je ideálním společníkem při stresujících situacích v práci, ve škole nebo třeba v čekárně u doktora. Barva: zelený maskáč ..
29Kč
HAND SPINNER Fialový maskáč 1ks
Hand spinner - rotující senzace, která dobyla svět. Jde o jednoduchou ložiskovou točnu, která je ideálním společníkem při stresujících situacích v práci, ve škole nebo třeba v čekárně u doktora. Barva: fialový maskáč ..
29Kč
HAND SPINNER Růžový maskáč 1ks
Hand spinner - rotující senzace, která dobyla svět. Jde o jednoduchou ložiskovou točnu, která je ideálním společníkem při stresujících situacích v práci, ve škole nebo třeba v čekárně u doktora. Barva: růžový maskáč ..
29Kč
HAND SPINNER Šedý maskáč 1ks
Hand spinner - rotující senzace, která dobyla svět. Jde o jednoduchou ložiskovou točnu, která je ideálním společníkem při stresujících situacích v práci, ve škole nebo třeba v čekárně u doktora. Barva: šedý maskáč ..
29Kč
HRAČKA SLONÍK Žlutý 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Sloník na kolečkách se po natažení kolečka umístěného na straně rozjede vpřed, otáčí hlavou ze strany na stranu a vrtí ocáskem. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: žlutá, modré doplňky Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA KONÍK Zelený 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Koník na kolečkách se po natažení kolečka umístěného na straně rozjede vpřed, kývá hlavou dopředu a dozadu a vrtí ocáskem. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: zelená, oranžové doplňky Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA KONÍK Žlutý 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Koník na kolečkách se po natažení kolečka umístěného na straně rozjede vpřed, kývá hlavou dopředu a dozadu a vrtí ocáskem. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: žlutá, zelené doplňky Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA KONÍK Oranžový 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Koník na kolečkách se po natažení kolečka umístěného na straně rozjede vpřed, kývá hlavou dopředu a dozadu a vrtí ocáskem. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: oranžová, žluté doplňky Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA AUTO Modro-zelené 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Autíčko na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu začnou poskakovat přední světlomety.   Vhodné pro děti od 12 měsíců.   Barva: modrá, zelené doplňky   Velikost: cca 8cm   Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA AUTO Zeleno-modré 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Autíčko na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu začnou poskakovat přední světlomety.   Vhodné pro děti od 12 měsíců.   Barva: zelená, modré doplňky   Velikost: cca 8cm   Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA AUTO Oranžovo-bílé 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Autíčko na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu začnou poskakovat přední světlomety.   Vhodné pro děti od 12 měsíců.   Barva: oranžová, bílé doplňky   Velikost: cca 8cm   Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA AUTO Bílo-oranžové 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Autíčko na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu začnou poskakovat přední světlomety.   Vhodné pro děti od 12 měsíců.   Barva: bílá, oranžové doplňky   Velikost: cca 8cm   Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA LETADLO Žluto-růžové 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Letadlo na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu začne mávat křídly. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: žlutá kapota, růžové detaily Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA LETADLO Růžovo-žluté 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Letadlo na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu začne mávat křídly. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: růžová kapota, žluté detaily Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA LETADLO Modro-bílé 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Letadlo na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu začne mávat křídly. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: modrá kapota, bílé detaily Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA LETADLO Bílo-modré 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Letadlo na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu začne mávat křídly. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: bílá kapota, modré detaily Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA VLÁČEK Zeleno-růžový 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Mašinka na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu se pohybuje komín ze strany na stranu. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: zelená střecha, růžové detaily. Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA VLÁČEK Růžovo-zelený 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Mašinka na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu se pohybuje komín ze strany na stranu. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: růžová střecha, zelené detaily. Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA VLÁČEK Oranžovo-žlutý 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Mašinka na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu se pohybuje komín ze strany na stranu. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: oranžová střecha, žluté detaily. Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
HRAČKA VLÁČEK Žluto-oranžový 1ks
Dětská hračka s pohyblivými částmi. Mašinka na kolečkách se setrvačníkem. Po uvedení kol do pohybu se pohybuje komín ze strany na stranu. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Barva: žlutá střecha, oranžové detaily. Velikost: cca 8cm Upozornění: Obsahuje malé části. ..
39Kč
LUCKY BANDS BOX Gumičky pro štěstí černo-bílé 1ks
Lucky bands neboli "gumičky pro štěstí" jsou veselé gumičky v různých tvarech, jako např. zvířátka, čísla, auta a podobně. Lze nosit jen tak pro dobrou náladu, pro štěstí, je to hezký dárek pro kamarádku pro štěstí, jako "zlomvazka" nebo prostě jen náramek pro děti. Tvary gumiček, tedy druhy, jsou dodávány vždy dle aktuálních..
19Kč 11Kč
LUCKY BANDS BOX Gumičky pro štěstí různobarevné 1ks
Lucky bands neboli "gumičky pro štěstí" jsou veselé gumičky v různých tvarech, jako např. zvířátka, čísla, auta a podobně. Lze nosit jen tak pro dobrou náladu, pro štěstí, je to hezký dárek pro kamarádku pro štěstí, jako "zlomvazka" nebo prostě jen náramek pro děti. Tvary gumiček, tedy druhy, jsou dodávány vždy dle aktuálních..
19Kč 11Kč
GUMIČKY DO VLASŮ Barevné průměr 4cm - sada 6ks
Pevné barevné gumičky do vlasů jsou vyrobeny z jemného materiálu, který netahá a nepoškozuje vlasy. Ideální využití gumiček je pro jakýkoliv účesy i typy vlasů, takže pohodlně vytvoříte pevný účes, který se jen tak nerozpadne. Gumička o průměru 4cm je velice pružná a přizpůsobivá. V balení je 6 barev: tmavě růžová, světle růž..
33Kč 25Kč
GUMIČKY DO VLASŮ Černé a bílé průměr 4cm - sada 6ks
Pevné barevné gumičky do vlasů jsou vyrobeny z jemného materiálu, který netahá a nepoškozuje vlasy. Ideální využití gumiček je pro jakýkoliv účesy i typy vlasů, takže pohodlně vytvoříte pevný účes, který se jen tak nerozpadne. Gumička o průměru 4cm je velice pružná a přizpůsobivá. V balení je 2 barvy: černá, bílá. Mat..
33Kč 25Kč
GUMIČKY DO VLASŮ S OZDOBOU Černé průměr 5cm - sada 3ks
Gumičky do vlasů s ozdobou, které se hodí nejen pro děti, ale i pro velké slečny! Jsou velmi pevné a mají vysokou odolnost proti ztrátě pružnosti a třepení. Barva: černá s ozdobou v podobě zlatého válečku Počet kusů v balení: 3ks ..
39Kč 29Kč
GUMIČKY DO VLASŮ S OZDOBOU Černé průměr 5cm - sada 6ks
Gumičky do vlasů s ozdobou, které se hodí nejen pro děti, ale i pro velké slečny! Jsou velmi pevné a mají vysokou odolnost proti ztrátě pružnosti a třepení. Barva: černá s ozdobou v podobě zlatého válečku Počet kusů v balení: 6ks ..
69Kč 46Kč
VLÁSENKY - PÉRKA Pinetky do vlasů 7cm černé 10ks
Standartní pinetky do vlasů pro zafixování jakéhokoliv účesu. barva: černá celková délka: 7cm počet kusů v balení: 10ks ..
29Kč 17Kč
ŠPENDLÍKY Niklované s bílou perleťovou hlavičkou 100ks
Krejčovské špendlíky s poniklovaným povrchem mají praktickou plastovou hlavičku v barvě bílé perleti pro snadnou manipulaci. celková délka: 38mm počet kusů v plastové krabičce: 100ks UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí. ..
35Kč 27Kč
ŠPENDLÍKY Niklované s barevnou perleťovou hlavičkou 100ks
Krejčovské špendlíky s poniklovaným povrchem mají praktickou plastovou hlavičku v mnoha barvách perleti pro snadnou manipulaci. celková délka: 38mm počet kusů v plastové krabičce: 100ks UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí. ..
35Kč 27Kč
ŠPENDLÍKY ZAVÍRACÍ Niklované 19mm stříbrné 12ks
Spínací špendlíky vyrobené z magnetického kovu. celková délka: 19mm materiál: ocel barva: stříbrná počet kusů v balení: 12ks UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí. ..
22Kč 13Kč
ŠPENDLÍKY ZAVÍRACÍ Niklované 27mm stříbrné 12ks
Spínací špendlíky vyrobené z magnetického kovu. celková délka: 27mm materiál: ocel barva: stříbrná počet kusů v balení: 12ks UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí. ..
22Kč 13Kč
ŠPENDLÍKY ZAVÍRACÍ Niklované 37mm stříbrné 12ks
Spínací špendlíky vyrobené z magnetického kovu. celková délka: 37mm materiál: ocel barva: stříbrná počet kusů v balení: 12ks UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí. ..
24Kč 15Kč
ŠPENDLÍKY ZAVÍRACÍ Niklované 47mm stříbrné 12ks
Spínací špendlíky vyrobené z magnetického kovu. celková délka: 47mm materiál: ocel barva: stříbrná počet kusů v balení: 12ks UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí. ..
24Kč 15Kč
ŠPENDLÍKY ZAVÍRACÍ Niklované 55mm stříbrné 12ks
Spínací špendlíky vyrobené z magnetického kovu. celková délka: 55mm materiál: ocel barva: stříbrná počet kusů v balení: 12ks UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí. ..
26Kč 17Kč
ŠPENDLÍKY ZAVÍRACÍ Niklované mix stříbrné 12ks
Spínací špendlíky vyrobené z magnetického kovu. obsahuje: 4ks délka 27mm, 4ks délka 37mm a 4ks délka 47mm materiál: ocel barva: stříbrná počet kusů v balení: 12ks UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí. ..
26Kč 17Kč
GALANT Jehly kompakt 30ks
Kompakt šicích, vyšívacích a látacích jehel. Balení 30ks. Tradiční česká kvalita. ..
56Kč 39Kč
GALANT Jehly kompakt - pozlacená ouška 30ks
Kompakt šicích, vyšívacích a látacích jehel a pozlacenými oušky. Balení 30ks. Tradiční česká kvalita. ..
61Kč 45Kč
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2024 | Všechna práva vyhrazena.