MYTÍ NÁDOBÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
CIT CITRON Tekutý prostředek na mytí nádobí 500ml
CIT tekutý prostředek na nádobí s příjemnou vůní se vyznačuje velmi dobrou mycí a odmašťovací schopností. Výborně čistí a dává čistému předmětu a povrchu zářivý lesk. Prostředek je velice šetrný k pokožce. kvalitní, český výrobek vůně Citron ..
33Kč
CIT ALOE VERA Tekutý prostředek na mytí nádobí 500ml
CIT tekutý prostředek na nádobí s příjemnou vůní se vyznačuje velmi dobrou mycí a odmašťovací schopností. Výborně čistí a dává čistému předmětu a povrchu zářivý lesk. Prostředek je velice šetrný k pokožce. kvalitní, český výrobek vůně Aloe Vera ..
33Kč
CIT JABLKO Tekutý prostředek na mytí nádobí 500ml
CIT tekutý prostředek na nádobí s příjemnou vůní se vyznačuje velmi dobrou mycí a odmašťovací schopností. Výborně čistí a dává čistému předmětu a povrchu zářivý lesk. Prostředek je velice šetrný k pokožce. kvalitní, český výrobek vůně Jablko ..
33Kč
OWIO SUPER POWER LEMON Prostředek na mytí nádobí s vůní citronu 1L
Prostředek na mytí nádobí s vůní citronu. Spolehlivě umývá nádobí, aniž by se tvořilo nadměrné množství pěny. Šetrné k pokožce rukou.   Dávkování: podle množství nádobí, vody a typu/úrovně nečistoty.   Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Přizasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte v..
47Kč
PRIMONA PLUS CITRUS Prostředek na nádobí 1L
Ještě účinnější český prostředek na nádobí Primona Plus Citrus s vylepšeným složením a vůní citrusů kvalitně umyje a odmastí sklenice, talíře, příbory, pánve, hrnce a ostatní nádobí a zanechá ho krásně čisté a lesklé. Vhodné pro ruční mytí. Uzávěr se dá snadno uzavřít i otevřít stlačením. Pevná plastová láhev s ergonomickým t..
46Kč
PRIMONA BALZÁM Prostředek na nádobí 1L
Mycí prostředek na nádobí. Svým složením je jemný k pokožce rukou. Vaše nádobí, sklenice, talíře, hrnce i pánve odmastí a zbaví zbytků jídla a nečistot. Zanechá na Vašich rukou jemnou vůní po růžích.   Dávkování: 1-2 polévkové lžíce na 5L vody.     Spotřebujte nejlépe do data uvedeného ..
51Kč
Tablety do myčky Nature All in one v rozpustné fólii  5ks
Extra kvalitní německé tablety do myčky s rozpustnou fólií, vhodné i pro domácnosti s čističkami odpadních vod (ČOV). Tablety mají přírodní složení 94%, díky kterému jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Jsou vhodné také pro EKO mycí programy a rychlé mycí programy. Tablety mají funkci pro aktivaci při nízkých te..
21Kč
PRÉMIUM Tablety do myčky s rozpustnou fólií 5ks
Velmi kvalitní německé tablety do myčky, balené v rozpustné fólii, které jsou vybaveny všemi potřebnými složkami pro účinné a bezproblémové mytí nádobí ve všech automatických myčkách. Tablety obsahují sůl, leštidlo a další složky chránící nejen samotnou myčku, ale i nádobí jako sklo, nerez a další. Kompletní složení a funkcí ..
21Kč
PRO MAX MULTI Tablety do myčky s rozpustnou fólií 5ks
Jedná se o velmi kvalitní tablety do myčky, které jsou vybaveny všemi potřebnými složkami pro účinné a bezproblémové mytí nádobí ve všech automatických myčkách nádobí. Tablety obsahují mimo jiné také složky pro ochranu myčky, skla, nerezi, sůl, leštidlo a další. Toto balení tablet je s ochrannou rozpustnou fólií, což znamená,..
20Kč
GLANZ MEISTER PLATINIUM ALLES IN 1 Tablety do myčky 65ks
Tablety do myčky GlanzMeister Platinium obsahují vysoce aktivní složky, které rychle a důkladně odstraní i ty nejodolnější nečistoty. Mají 14 funkcí, díky nimž jsou produkty PREMIUM: Efektivně čistí Dávají lesk Těžce odstraňují zbytky kávy a čaje Mají funkci soli Již pracují při 35 stupních Cel..
279Kč
Tablety do myčky Nature All in one v rozpustné fólii  65ks
Extra kvalitní německé tablety do myčky s rozpustnou fólií, vhodné i pro domácnosti s čističkami odpadních vod (ČOV). Tablety mají přírodní složení 94%, díky kterému jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Jsou vhodné také pro EKO mycí ..
179Kč
PRÉMIUM Tablety do myčky s rozpustnou fólií 65ks
Velmi kvalitní německé tablety do myčky, balené v rozpustné fólii, které jsou vybaveny všemi potřebnými složkami pro účinné a bezproblémové mytí nádobí ve všech automatických myčkách. Tablety obsahují sůl, leštidlo a další složky chránící nejen samotnou myčku, ale i nádobí jako sklo, nerez a další. Kompletní složení..
179Kč
PRO MAX MULTI Tablety do myčky s rozpustnou fólií 65ks
Jedná se o velmi kvalitní tablety do myčky, které jsou vybaveny všemi potřebnými složkami pro účinné a bezproblémové mytí nádobí ve všech automatických myčkách nádobí. Tablety obsahují mimo jiné také složky pro ochranu myčky, skla, nerezi, sůl, leštidlo a další. Toto balení tablet je s ochrannou rozpustnou fóli..
171Kč
GLANZ MEISTER ALLES IN 1 Tablety do myčky 90ks
Tablety do myčky Glanz Meister All in One zajistí, že Vaše nádobí bude perfektně čisté a beze šmouh. Obsahují složky neutralizující zápachy. Dovoz Německo. Nebezpečí! H272 Může zesílit požár; oxidant. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. ..
327Kč
PRO MAX MULTI Tablety do myčky s rozpustnou fólií 100ks
Jedná se o velmi kvalitní tablety do myčky, které jsou vybaveny všemi potřebnými složkami pro účinné a bezproblémové mytí nádobí ve všech automatických myčkách nádobí. Tablety obsahují mimo jiné také složky pro ochranu myčky, skla, nerezi, sůl, leštidlo a další. Toto balení tablet je s ochrannou rozpustnou fóli..
260Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PRO MAX MULTI Tablety do myčky s rozpustnou fólií 100ks" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

GLANZ MEISTER Gel do myčky na nádobí 720ml / 36dávek
Nová ekologická řada GlanzMeister PLATINUM . Vysoce aktivní přísady, žádné fosfáty a zeolity a certifikát Ecolabel potvrzující soulad s přísnými ekologickými normami jsou dnes mezi produkty myčky nádobí nejžádanějšími vlastnostmi.   Extra účinný mycí gel má svěží vůni. Nové lepší složení zajistí kvalitní mytí..
169Kč
GLANZ MEISTER Leštidlo do myčky 920ml
Glanz Meister TOTAL ACTION leštidlo do myčky 920ml se svým novým 3x silnějším složením účinně zabraňuje usazení vodního kamene a leští nádobí. Leštidlo je určeno na všechny druhy nádobí. VAROVÁNÍ! H319 Způsobuje vážné podráždění očí. ..
99Kč
SUPERTAB Tabletová sůl 1,2kg
Tabletová regenerační sůl SuperTab slouží k regeneraci změkčovačů pro úpravny vody a vodárenská zařízení. Vhodná pro myčky, vodárny, bazény. Složení: Jedlá sůl, 99,8% NaCl Splňuje normu EN 973, typ A Vyrobeno v Německu ..
56Kč
GLANZ MEISTER Sůl do myčky s obsahem zinku 1,2kg
Glanz Meister hrubozrnná sůl do myčky s obsahem zinku 1,2kg změkčuje vodu a tím usnadňuje mytí s menší spotřebou mycího prostředku. Speciální složení se zinkem navíc zabraňuje usazování vodního kamene a rzi uvnitř myčky nádobí. ..
73Kč
SUPERTAB Tabletová sůl 25kg
Tabletová regenerační sůl SuperTab slouží k regeneraci změkčovačů pro úpravny vody a vodárenská zařízení. Vhodná pro myčky, vodárny, bazény.   Složení: Jedlá sůl, 99,8% NaCl Splňuje normu EN 973, typ A Vyrobeno v Německu / Rakousku   Poznámka: Při aktuálním nedostatku skladových zásob soli s ..
359Kč
POWER AIR CLEAN&FRESH LEMON (CITRON) Osvěžovač do myčky nádobí 7ml
Membránový osvěžovač do myčky nádobí s příjemnou vůní citronu a neutralizátorem pachů vhodný do všech typů myček nádobí. Po umytí nádobí v myčce zanechá příjemnou vůni. Vydrží až 60 mytí. ..
59Kč
SOMAT DUO CITRON Tablety na čištění myčky 3ks
U nových typů myček se doporučuje použití jednou měsíčně pro udržení optimální čistoty myčky. Působí hluboko uvnitř myčky, kde odstraňuje nečistoty. Odstraňuje mastnotu a usazeniny z filtru a mycích ramen. Lze použít se všemi druhy nádobí vhodnými do myčky.   Návod k použití: Jednu tabletu Somat čističe umístěte ..
93Kč
GLANZ MEISTER Tabletový čistič myčky 2ks
Glanz Meister čistič myčky nádobí s inovativní složením tablet obsahující aktivní kyslík. Díky tomu odstraňuje nepříjemné pachy, mastnotu, špínu a vodní kámen z myčky nádobí a hlavně z mechanických součástí myčky. Při pravidelném používání prodlužuje životnost myčky nádobí. Balení: 2ks tablet = 2 čištění Nebezpečí! ..
69Kč
HOUBIČKA NA NÁDOBÍ Oboustranná 5x8cm 10ks
Oboustranná houbička na nádobí sada 10 kusů je vhodná do jakékoliv domácnosti, práce, dílny, pracovny, nebo i do garáže. Houbička se vlastně hodí neustále při každém čištění či uklízení. Sada houbiček je dodávána v různých barvách o počtu 10 kusů. Houbičky mají oboustranný povrch (jemný i hrubý) pro efektivnější drhnutí. ..
17Kč
HOUBIČKA NA NÁDOBÍ Oboustranná 7x9cm 5ks
Houbička pro každodenní použití při úklidu, mytí nebo čištění. Příjemný oboustranně vykrojený tvar pro pevný a pohodlný úchop při práci s houbičkou. Jedna strana je vybavena drsnější vrstvou na zaschlé nebo hrubé nečistoty. Barva: náhodný mix Rozměry houbičky: 7x9cm Počet kusů v balení: 5ks ..
19Kč
BETTY Houbová utěrka 16x18cm 5ks
Betty - multifunkční houbové savé utěrky k úklidu - 5ks o rozměru 16x18cm různé barvy. Houbové utěrky jsou multifunkční a je možné je použít na úklid, otírání povrchů, mytí nádobí apod... Houbové utěrky mají vysokou absorpční schopnost a po vyschnutí zcela ztvrdnou. Následně je nutné je jen na pár sekund namočit do vody..
40Kč
DRÁTĚNKA NA NÁDOBÍ Silonová 3ks
Praktická silonová drátěnka, která je vhodná při čištění silně znečištěného nádobí a to především hrnců. Díky použitému výrobnímu materiálu je šetrná k čištěné ploše a nemusíte se obávat jejího poničení poškrábáním. rozměry: 9x2cm gramáž: 8g barva: náhodný mix počet kusů v balení: 3ks ..
21Kč
DRÁTĚNKA Nerezová - sada 3ks
Klasická nerezová drátěnka pro víceúčelové použití v domácnosti. Ideální do kuchyně na čištění velmi silných nečistot. Sada obsahuje 3ks ..
22Kč
BUZZY SOAP PADS Drátěnka se saponátem 10ks
Univerzální čisticí drátěnky impregnované čisticím prostředkem pro čištění suchých povrchů hrnců, pánví, keramických desek, umyvadel, krbů, pecí atd. Opakovaně použitelné. ..
63Kč
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.