OSVĚŽOVAČE VZDUCHU

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
POWER AIR SMILING HEART Papírový osvěžovač vzduchu - ÚSMĚV 1ks
Klasický papírový osvěžovač vzduchu na gumičce k zavěšení. Nápaditý a atraktivní design BUBBLE GUM ve tvaru srdce se smajlíkem - ÚSMĚV. Dlouhotrvající vůně provoní daný prostor a interiér. Použití: vhodné jako vůně do aut, domácností, wc, šaten a kanceláří. Eliminuje a pohlcuje pachy. Návod k použití: osvěžovač vyjmět..
33Kč
POWER AIR SMILING HEART Papírový osvěžovač vzduchu - VYPLÁZNUTÝ JAZYK 1ks
Klasický papírový osvěžovač vzduchu na gumičce k zavěšení. Nápaditý a atraktivní design BUBBLE GUM ve tvaru srdce se smajlíkem - VYPLÁZNUTÝ JAZYK. Dlouhotrvající vůně provoní daný prostor a interiér. Použití: vhodné jako vůně do aut, domácností, wc, šaten a kanceláří. Eliminuje a pohlcuje pachy. Návod k použití: osvěž..
33Kč
POWER AIR SMILING HEART Papírový osvěžovač vzduchu - ČERT 1ks
Klasický papírový osvěžovač vzduchu na gumičce k zavěšení. Nápaditý a atraktivní design BUBBLE GUM ve tvaru srdce se smajlíkem - ČERT. Dlouhotrvající vůně provoní daný prostor a interiér. Použití: vhodné jako vůně do aut, domácností, wc, šaten a kanceláří. Eliminuje a pohlcuje pachy. Návod k použití: osvěžovač vyjměte..
33Kč
POWER AIR CORAL PEARLS FRESH CITRUS Osvěžovač vzduchu 150g
Dekorativní domácí osvěžovač s blyštivými gelovými kuličkami. Obsah 150g, vydrží až 45 dní. Po vyschnutí jde vůni opakovaně oživit zalitím kuliček vodou. Vůně svěžích citrusů. ..
69Kč
POWER AIR CORAL PEARLS WATER MELON Osvěžovač vzduchu 150g
Dekorativní domácí osvěžovač s blyštivými gelovými kuličkami. Obsah 150g, vydrží až 45 dní. Po vyschnutí jde vůni opakovaně oživit zalitím kuliček vodou. Vůně melounu. ..
69Kč
POWER AIR CORAL PEARLS OCEAN Osvěžovač vzduchu 150g
Dekorativní domácí osvěžovač s blyštivými gelovými kuličkami. Obsah 150g, vydrží až 45 dní. Po vyschnutí jde vůni opakovaně oživit zalitím kuliček vodou. Vůně oceánu. ..
69Kč
POWER AIR CORAL PEARLS GREEN VALLEY Osvěžovač vzduchu 150g
Dekorativní domácí osvěžovač s blyštivými gelovými kuličkami. Obsah 150g, vydrží až 45 dní. Po vyschnutí jde vůni opakovaně oživit zalitím kuliček vodou. Vůně zeleného údolí. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME VANILLA Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně vanilky. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME OCEAN BUBBLE Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně pěny oceánu. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME APPLE Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně zeleného jablka. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME LEMON Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně citronu. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME BREEZE Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně vánku. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME STRAWBERRY Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně jahod. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME POLAR WOOD Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně polárního dřeva. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME ANTITOBACCO Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně anti-tabák. ..
69Kč
POWER AIR AIR PERFUME COCONUT Osvěžovač s mechanickým rozprašovačem 75ml
Kapalinové osvěžovače vzduchu s mechanickým rozprašovačem pro použití v interieru automobilů i v domácnostech na WC, koupelně, apod. Vůně kokosového ořechu. ..
69Kč
1 recenzí
FRESH AIR CITRON Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní citronu. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dos..
33Kč
FRESH AIR POMERANČ Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní pomeranče. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo d..
33Kč
FRESH AIR COCTAIL Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní ovocného koktejlu. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejt..
33Kč
FRESH AIR JASMINE Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní jasmínu. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dos..
33Kč
FRESH AIR MIX BERRIES Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní lesních plodů. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mi..
33Kč
FRESH AIR COFFEE LATTE Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní kafé laté. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc:Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo do..
33Kč
FRESH AIR BUBBLE GUM Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní žvýkačky. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc:Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dos..
33Kč
FRESH AIR APPLE & CINNAMON Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní jablka a skořice. Upozornění: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Skladujte mimo dosah tepla a zapálení. Při manipulaci nekuřte a ani nevdechujte aerosol. Před použitím si pozorně přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení. ..
33Kč
FRESH AIR OCEAN Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní oceánu. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc:Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah..
33Kč
FRESH AIR LILY Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní květů lilie. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc:Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo ..
33Kč
FRESH AIR ROSE Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní růže. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc:Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah z..
33Kč
FRESH AIR ORCHIDEA Osvěžovač vzduchu sprej 300ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní květů orchideje. Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc:Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte m..
33Kč
FRESH AIR INDIAN DREAM Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní indian dream - indiánský sen. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a..
48Kč
FRESH AIR COOL OCEAN Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní cool ocean - chladivý oceán. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a ..
48Kč
FRESH AIR POMEGRANATE Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní pomegranate - granátové jablko. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ..
48Kč
FRESH AIR ROMANTIC ROSE Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní romantic rose - romantická růže. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohně..
48Kč
FRESH AIR RASPBERRY Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní raspberry - maliny. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zd..
48Kč
FRESH AIR MEDITERRANEAN Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní Mediterranean - Středomoří. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a j..
48Kč
FRESH AIR VANILLA GRASS Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní vanilla grass - vanilková tráva. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohně..
48Kč
FRESH AIR APPLE & CINNAMON Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní apple & cinnamon - jablko a skořice. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevře..
48Kč
FRESH AIR JASMINE Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní jasmine - jasmín. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdro..
48Kč
FRESH AIR RED ROSE Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní jasmine - jasmín. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdro..
48Kč
FRESH AIR LEMON FRESH Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní lemon fresh - svěžest citronu. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm ..
48Kč
FRESH AIR MELON Osvěžovač vzduchu sprej 260ml
Osvěžovač vzduchu ve spreji provoní Váš interiér vůní melon - meloun. H222 Extrémně hořlavý aerosol, H229 Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji..
48Kč
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.