STARDROPS PINK STUFF WC čistič 750ml

STARDROPS PINK STUFF WC čistič 750ml
Značka: STARDROPS
Kód: 03652
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 4
Cena: 72Kč
Cena ve věrnostních bodech: 99
Množství:  
   - NEBO -   
Zázračný růžový svěží ovocně parfémovaný čistič provoní celou toaletu. Účinně čistí a zářivá pěna zanechá vaši toaletu hygienicky čistou. Gel je hustý a proto dobře ulpívá na záchodové míse, kde *Zabíjí 99,9 % bakterií. **Při pravidelném používání (3x týdně) zabraňuje usazování vodního kamene. Toaleta bude čistá nad i pod vodní hladinou. Balení 750ml.
 
Použití: Otevřete lahvičku zmáčknutím polštářků po stranách uzávěru. Nasměrujte trysku pod okraj toalety a zmáčkněte láhev pro aplikaci tekutiny. Opláchněte pro zářivě čistý, svěží povrch. Pro usazování vodního kamene nechte přes noc se záchodovým prkýnkem ve vzpřímené poloze. Jiná kapalina se aplikuje neředěná k dezinfekci záchodu.
 
*Splňuje Britskou normu BSEN 1276
 
Upozornění: Nepoužívejte společně s jinými produkty. Používejte biocidy bezpečně a udržitelně. Je nezákonné používat tento produkt k jiným účelům nebo způsobem, než je předepsáno na tomto štítku. Lidé s citlivou pokožkou by měli při používání tohoto produktu používat rukavice. Uchovávejte ve vzpřímené poloze na chladném, suchém místě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření nebo vysokým teplotám.
 
Složení: <5% neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekce (100g obsahuje: 0.8g Benzalkonium Chloride). Dále obsahuje: parfémy.)

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.