LENOR LETNÍ VÁNEK Tekutá žehlička 500ml

LENOR LETNÍ VÁNEK Tekutá žehlička 500ml
Značka: LENOR
Kód: 01630
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 3
Cena: 199Kč 157Kč
Cena ve věrnostních bodech: 199
Množství:  
   - NEBO -   
Lenor tekutá žehlička Summer Breeze - 500ml - Speciální přípravek pro rychlé a voňavé žehlení oblečení bez použití žehličky. Jednoduše aplikujte na tričko, košili nebo halenku tento skvělý produkt od značky Lenor, nechte chvilinku působit a máte vyžehleno. Prádlo se Vám vyžehlí zcela bez námahy přímo před očima! Přípravek Lenor tekutá žehlička kombinuje luxusní vůni, samožehlící efekt a pohlcovač pachů z oblečení. Tento přípravek od značky Lenor se Vám bude hodit i v případě, že potřebujete jen rychle "přežehlit" košili po dlouhé cestě nebo máte pomačkané sako. Lenor tekutá žehlička je nepostradatelný pomocník v každé domácnosti!
 
Složení: Mimo jiné obsahuje: Méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek.Dále obsahuje: Parfém a konzervant Laurylamin Dipropylendiamin). Lenor Letní vánek odstraňuje záhyby a usnadňuje žehlení. Také eliminuje pachy a zanechává vaše oblečení svěží vůní orchideje.Lenor tekutá žehlička použití: aplikujte na libovolnou textílii, která je suchá, nechte chvíli působit a vytáhněte textil - našponujte, přípravek ihned vypne vlákna a zanechá příjemnou vůni. Pozor při aplikaci na povrchy mohou zůstat velmi kluzké. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obal podle platných předpisů. 

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2022 | Všechna práva vyhrazena.