LENOR JARNÍ PROBUZENÍ Tekutá žehlička 500ml

LENOR JARNÍ PROBUZENÍ Tekutá žehlička 500ml
Značka: LENOR
Kód: 01631
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 3
Cena: 199Kč 157Kč
Cena ve věrnostních bodech: 199
Množství:  
   - NEBO -   
Speciální přípravek pro rychlé a voňavé žehlení oblečení bez použití žehličky. Jednoduše aplikujte na tričko, košili nebo halenku tento skvělý produkt od značky Lenor, nechte chvilinku působit a máte vyžehleno. Prádlo se Vám vyžehlí zcela bez námahy přímo před očima! Přípravek Lenor tekutá žehlička kombinuje luxusní vůni, samožehlící efekt a pohlcovač pachů z oblečení. Tento přípravek od značky Lenor se Vám bude hodit i v případě, že potřebujete jen rychle "přežehlit" košili po dlouhé cestě nebo máte pomačkané sako. Lenor tekutá žehlička je nepostradatelný pomocník v každé domácnosti!
 
Složení: Lenor Spring Awakening Crease Releaser odstraňuje záhyby bez potíží s žehlením. Také eliminuje pachy a zanechává vaše oblečení svěží s jarní vůní.Lenor tekutá žehlička použití: aplikujte na libovolnou textílii, která je suchá, nechte chvíli působit a vytáhněte textil - našponujte, přípravek ihned vypne vlákna a zanechá příjemnou vůni.Obsahuje mimo jiné přísady: Méně než 5% neiontových povrchově aktivních látek, Obsahuje také parfém a konzervační látka (Laurylamine Dipropylenediamine ). Pozor při aplikaci na povrchy mohou zůstat velmi kluzké. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obal podle platných předpisů.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2022 | Všechna práva vyhrazena.