SIDOLUX M MARSEILLSKÉ MÝDLO Univerzální čistič proti prachu - sprej 350ml

SIDOLUX M MARSEILLSKÉ MÝDLO Univerzální čistič proti prachu - sprej 350ml
Značka: LAKMA
Kód: 09200
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 6
Cena: 59Kč
Cena ve věrnostních bodech: 119
Množství:  
   - NEBO -   
Sidolux M Anti-Dust sprej proti prachu s velmi příjemnou vůní Marseillského mýdla, kterou provoní celý byt, je určený pro většinu povrchů. Lze ho použít na dřevo, mdf, plast, lakované povrchy, nerez a sklo. Jeho použití je velmi jednoduché a příjemné díky praktickému tvaru nádobky s rozprašovačem. Vhodný na běžné denní čištění všech výše uvedených ploch od nečistot, mastnoty a prachu. Díky nové formuli také zaceluje póry materiálů a zabraňuje tak aktivně usazování prachu. Výborný je na každodenní použití na pracovní desky, pracovní stoly a další takto namáhané povrchy.
 
Funkce prostředku Sidolux M proti prachu s vůní Marseillského mýdla:
  • Perfektní balení s rozprašovačem umožňuje rovnoměrnou aplikaci
  • Obsahuje velmi příjemnou a dlouhotrvající parfemaci marseillského mýdla
  • Active Shield – patentovaná formule zacelující póry materiálů
  • Nezanechává šmouhy a dodává jemný lesk
  • Působí antistaticky na každém povrchu
 
Použití přípravku Sidolux M proti prachu: Přípravek použijte na povrchy z plastu, lakovaného či jinak ošetřeného dřeva, na lakované MDF nebo na nerez.
Přípravek není vhodný na surové dřevo, sklo a monitory. Na těžko přístupná místa prostředek aplikujte tak, že ho nejprve nastříknete na hadřík a následně otřete požadovaný povrch. Čistým a měkkým hadrem rozetřete a rozleštěte požadovaný povrch. Rozleštění je důležitým prvkem ošetření povrchu, jelikož tím rovnoměrně nanesete formuli Active Shield, která zajistí antistatickou obranu a zabraňuje znovuusazování prachu a nečistot. Přípravek je možné používat pravidelně i několikrát denně a to například na jídelním stole nebo pracovní desce.
 
Bezpečnostní upozornění a obsah balení: Varování H223-H229 Hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Bezpečnostní upozornění na stránkách  jsou informativního charakteru. Přesné znění je vždy uvedeno na výrobku.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.