SIDOLUX Aktivní čistič na náhrobky z moderních materiálů - sprej 250ml

SIDOLUX Aktivní čistič na náhrobky z moderních materiálů - sprej 250ml
Značka: LAKMA
Kód: 09203
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 2
Cena: 69Kč
Cena ve věrnostních bodech: 129
Množství:  
   - NEBO -   

Čistič leštěných náhrobků vhodný na mramor, leštěný kámen, teraco. Dokonale vyčistí náhrobky z moderních materiálů. Díky inovovanému složení si snadno poradí se špínou, sazemi či jinými nečistotami. Prostředek nezanechává šmouhy a po použití stačí kámen doleštit suchým hadrem. Na povrchu vytváří tenký neviditelný film, díky kterému chrání povrch kamene před prachem a působením vody. Navíc v praktickém rozprašovači, který je velký tak akorát do kabelky. Nenoste s sebou několik čisticích prostředků, stačí jen jeden – Sidolux Aktivní čistič!

  • Aktivní čistič odstraní i velmi silné nečistoty
  • Inovativní složení pro dokonalou ochranu náhrobků
  • Vyvážená kompozice čistících složek pro odstranění mastných i zaschlých nečistot
  • Samolešticí složka pro čistý a lesklý vzhled kamene
  • Nepoškozuje leštěné povrchy a nezanechává šmouhy

Použití a aplikace: Používejte pouze na leštěný povrch jako je mramor, leštěný kámen, teraco a další. Nastříkejte Aktivní čistič přímo na hadřík a důkladně s ním otřete celý povrch kamene. Při silném znečištění nastříkejte čistič náhrobků přímo na nečistotu a nechte působit. Při nepravidelné údržbě opakujte postup 2-3 krát.

Bezpečnostní upozornění, která jsou k dispozici na stránkách www.mujsidolux.cz, jsou informativního charakteru. Přesné znění je vždy uvedeno na výrobku.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.