OMO PECHE & PAMPLEMOUSSE Prací gel 2L / 40dávek

OMO PECHE & PAMPLEMOUSSE Prací gel 2L / 40dávek
Značka: OMO
Kód: 01370
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 4
Cena: 191Kč
Cena ve věrnostních bodech: 237
Množství:  
   - NEBO -   
Prací gel s vůní broskve a grapefruitu vhodný na praní bílého a barevného prádla, s jemně sladkou vůní, dokonale vypere a vyčistí všechny nečistoty a navíc báječně voní. Díky svému složení pronikne do hloubky vláken vašeho špinavého oblečení a účinná formule promění vaše prádlo opět tak, že bude dokonale čisté. Po vyprání zmizí špína, ale barvy budou stále zářivě jasné. Vyzkoušejte sílu účinků tohoto jedinečného pracího gelu a objevte nový způsob dokonalého praní a to při teplotách 30-60°C. Prací gel je vhodný na ruční praní i praní v pračce. Omo prací gel není vhodný na praní vlny a hedvábí.  Balení 2l vystačí až na 40 pracích dávek. 
 
POUŽITÍ: 4-5kg prádla 50ml, 6-8kg 75ml. PRO RUČNÍ PRANÍ ZŘEĎTE 35ml pracíého gelu na 10L vody. DODRŽUJTE DÁVKOVÁNÍ, PROTOŽE TYTO GELY JSOU SILNĚ KONCENTROVANÉ A STAČÍ MENŠÍ DÁVKA.
 
 
SLOŽENÍ: 15-30% aniontové povrchově aktivní látky. Dovezeno z Francie. Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.