PREMIUM ALL IN ONE Tablety do myčky v rozpustné fólii 100ks

PREMIUM ALL IN ONE Tablety do myčky v rozpustné fólii 100ks
Značka: PREMIUM
Kód: 02061
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 5
Cena: 379Kč 249Kč
Cena ve věrnostních bodech: 379
Množství:  
   - NEBO -   

Extra kvalitní německé tablety do myčky s rozpustnou fólií - velmi kvalitní tablety do myčky jsou vybaveny všemi potřebnými složkami pro účinné a bezproblémové mytí nádobí ve všech automatických myčkách nádobí. Tablety jsou 3-barevné a obsahují mimo jiné také složky pro ochranu myčky, skla, nerezi, sůl i leštěnku apod. Toto balení tablet je s ochrannou rozpustnou fólií, což znamená, že je každá tableta balena zvlášť a je zatavena v obale. Tablety jsou velmi kvalitní a určitě neprohloupíte jejich koupí! Toto balení je vhodné v případě, že máte velkou spotřebu tablet do myčky a chcete kvalitní tablety za skvělou cenu!

Kompletní složení a funkcí těchto tablet je:
1. Základní mytí
2. Funkce leštidla
3. Funkce soli
4. Funkce ochrany skla
5. Funkce čistění a zajištění lesku nerezového nádobí
6. Funkce neutralizace zápachu
7. Odstraňují zaschlé zbytky
8. Rychleschnoucí efekt
9. Aktivace při nízkých teplotách (Eko mytí, úspora energie, ochrana životního prostředí)
10.Rozpouští mastnotu
11. Zesílený mycí účinek
12. Ochrana myčky (zabraňuje tvorbě vodního kamene)
 
Balení je v PE pytlíku po 100 kusech.

Návod použití: určeno pro mytí nádobí v automatických myčkách nádobí. Tabletu vložte na dno myčky a myčku spusťte na obvyklý program. Tablety obsahují leštidlo i sůl, v případě tvrdé vody je ale doporučeno použít extra sůl a leštidlo dle informací výrobce myčky. Tableta je v rozpustné fólii, tabletu z fólie nevyndavejte a fólii nijak neporušujte. Skladujte na suchém místě.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Složení: 5-<15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % polykarboxyláty, enzymy, Limonene. Spotřebujte nejlépe do: viz obal produktu.

Pozn.: Foto je pouze ilustrativní, barevné variace tablet se mohou lišit, nicméně funkčnost odpovídá popisu výrobku.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2022 | Všechna práva vyhrazena.