MAGIC NANO Zázračná čisticí melaminová houbička 5ks

MAGIC NANO Zázračná čisticí melaminová houbička 5ks
Značka: MAGIC NANO
Kód: 03852
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 6
Cena: 34Kč
Cena ve věrnostních bodech: 59
Množství:  
   - NEBO -   

Speciální Nano Melaminová čisticí houba - 5ks - čištění bez chemie. Tato revoluční novinka z nano materiálu představuje revoluci v úklidu. Houbička čistí většinu skvrn a šmouh, a to i malůvky Vašich dětí ze zdí a nábytku, poradí si také se šmouhami na plastu, autech apod...

Použití je velmi jednoduché: stačí houbičku navlhčit a setřít s ní požadovanou šmouhu nebo skvrnu. To nejzajímavější je, že se na houbičku nepřidává žádný čisticí prostředek. Houbička z melaminu a nanotechnologie má totiž speciální pórovité složení, které danou skvrnu postupně setře a přitom nepoškozuje čištěný materiál. Houbička najde své využití jak doma, tak v průmyslu (autoservis, dílna, intalatérství, řemeslníci apod...) Vyzkoušejte si ji i Vy a uvidíte, že budete mile překvapeni. Každý den přicházíme na nové použití této houbičky v domácnosti! Houbičku není vhodné používat na vysoce lesklé povrchy, jelikož hrozí poškrábání povrchu, je vhoné nejprve vyzkoušet na malém skrytém místě, zdali houbička daný povrch nepoškozuje. Melaminová nano houbička je opravdu úžasná a můžeme ji jen doporučit! Mytí a čištění houbičky je snadné, jen tuto nano houbičku opláchněte pod vodou a naplocho stlačte pro vyždímání, houbu nemačkejte ani jinak nedeformujte při ždímání a nechte ji samovolně vyschnout.

Balení obshauje 5ks, rozměr 100x60x27mm.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.