LIMITOVANÁ NABÍDKA

Tato sekce obsahuje produkty, které se objevují v našem katalogu ojediněle a v omezeném množství nebo produkty z našeho katalogu, na které byly našimi dodavateli vypsány akce za velmi příznivé ceny. Dále pak produkty v totálním výprodeji, určené k vyřazení z našeho katalogu. Akce jsou platné POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB a velmi pravděpodobně se nebudou opakovat! Upozorňujeme, že v případě jejich vyprodání negarantujeme jejich opětovné naskladnění.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
ACTIVE 4xALOE VERA + 4xLEVANDULE Univerzální tekutý prací prostředek 8x1L / 104dávek
LIMITOVANÁ NABÍDKA obsahuje 4x ACTIVE ALOE VERA Univerzální tekutý prací prostředek 1L / 13dávek + 4x ACTIVE LEVANDULE Univerzální tekutý prací prostředek 1L / 13dávek. Celkem tedy 8 x 1L = 8L tj. 8 x 13dávek = 104dávek.   Tekutý prací prostředek s 33% běžného obsahu navíc zdarma. Díky novému složení stačí p..
250Kč
ACTIVE ALOE VERA Univerzální tekutý prací prostředek 8x1L / 104dávek
LIMITOVANÁ NABÍDKA obsahuje 8x ACTIVE ALOE VERA Univerzální tekutý prací prostředek 1L / 13dávek. Celkem tedy 8 x 1L = 8L tj. 8 x 13dávek = 104dávek.   Tekutý prací prostředek s 33% běžného obsahu navíc zdarma. Díky novému složení stačí pro čistotu a vůni aloe vera Vašeho prádla jednoduchý postup ve tře..
250Kč
ACTIVE LEVANDULE Univerzální tekutý prací prostředek 8x1L / 104dávek
LIMITOVANÁ NABÍDKA obsahuje 8x ACTIVE LEVANDULE Univerzální tekutý prací prostředek 1L / 13dávek. Celkem tedy 8 x 1L = 8L tj. 8 x 13dávek = 104dávek.   Tekutý prací prostředek s 33% běžného obsahu navíc zdarma. Díky novému složení stačí pro čistotu a vůni levandule Vašeho prádla jednoduchý postup ve tře..
250Kč
ACTIVE ALOE VERA Univerzální tekutý prací prostředek 1L / 13dávek
Tekutý prací prostředek s 33% běžného obsahu navíc zdarma. Díky novému složení stačí pro čistotu a vůni aloe vera Vašeho prádla jednoduchý postup ve třech krocích. Prací prostředek je vhodný pro všechny druhy prádla. Praktické balení s dávkovacím víčkem obsahuje 1L a vystačí až na 13 pracích cyklů. Vytřiďte prádlo pod..
39Kč
ACTIVE LEVANDULE Univerzální tekutý prací prostředek 1L / 13dávek
Tekutý prací prostředek s 33% běžného obsahu navíc zdarma. Díky novému složení stačí pro čistotu a vůni levandule Vašeho prádla jednoduchý postup ve třech krocích. Prací prostředek je vhodný pro všechny druhy prádla. Praktické balení s dávkovacím víčkem obsahuje 1L a vystačí až na 13 pracích cyklů. Vytřiďte prádlo pod..
39Kč
STARDROPS PINK STUFF Pěna koupelna + Univerzál + Pěna okna 3x750ml
STARDROPS PINK STUFF Pěna koupelna 750ml   Všestranný pěnový čistič koupelny, přilne k povrchům, proniká do hloubky nečistot a odstraňuje je. Zbaví Vaši koupelnu mastnoty a špíny, odstraňuje a předchází vzniku vodního kamene a zanechává na povrchu zářivý lesk.   Návod k použití: Používejte opatrně a ..
221Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "STARDROPS PINK STUFF Pěna koupelna + Univerzál + Pěna okna 3x750ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

FLOREA Tekuté mýdlo antibakteriální 10L (2x5L)
Velké balení 2x5L antibakteriálního tekutého mýdla s glycerinem šetrně myje a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží. Mýdlo je s antibakteriální přísadou. Určeno pro provozy s vysokými hygienickými nároky. Nezpůsobuje vysušení a podráždění pokožky jako alkoholové dezinfekce. Toto je šetrná dezinfekce pro mytí rukou pro ..
275Kč
MIGHTY BURST Interiérový pohlcovač vlhkosti 3x240g
Anglický kvalitní pohlcovač vlhkosti, který je vhodný do každého interiéru. Vhodný je do bytů, kanceláří, karavanů, šatníků, lodí a dalších skříní či sklepních boxů či kójí. Použití: odtrhněte hliníkovou fólii a položte krabičku na požadované místo. Vzdušná vlhkost se usazuje pod krystaly. Pokud je nádobka na vodu plná, v..
221Kč
WC MEISTER AKTIV KRAFT SET Závěsný blok 7x45g
WC Meister závěsný wc blok ve výhodném setu s vůní citronu, máty, lesa, exotiky, levandule, grepfruitu a oceánu osvěží toalety, zajišťuje hygienickou čistotu s příjemnou vůní. Zabraňuje usazování vodního kamene a zanechává bohatou pěnu. Neobsahuje fosfáty. Hmotnost: 7x45 g NEBEZPEČÍ! H315 Dráždí kůž..
237Kč
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.