VÝHODNÉ BALÍČKY

Vytvořili jsme pro Vás novou kategorii "výhodné balíčky", ve které najdete ještě zajímavější ceny Vašich oblíbených výrobků ve zvýhodněných SETech. Tato kategorie je úplně nová a postupně budou přibývat nové sety. Nezapomeňte sledovat náš facebookový zpravodaj - Drogerie Poděbrady CZ - Novinky a akce z našeho Newsletteru.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
SIDOLUX MARSEILLSKÉ MÝDLO Výhodný balíček 4v1
Výhodný balíček pro Vás, kdo milujete vůni Marseillského mýdla, z oblíbených výrobků SIDOLUX obsahuje: SIDOLUX UNIVERSAL MARSEILLSKÉ MÝDLO Univerzální čistič na všechny povrchy 1L - pro intenzivní a dlouhotrvající vůni po úklidu SIDOLUX M MARSEILLSKÉ MÝDLO Univerzální čistič proti prachu - rozprašovač 400ml..
389Kč 299Kč
WC MEISTER AKTIV KRAFT SET Závěsný blok 7x45g
WC Meister závěsný wc blok ve výhodném setu s vůní citronu, máty, lesa, exotiky, levandule, grepfruitu a oceánu osvěží toalety, zajišťuje hygienickou čistotu s příjemnou vůní. Zabraňuje usazování vodního kamene a zanechává bohatou pěnu. Neobsahuje fosfáty. Hmotnost: 7x45 g NEBEZPEČÍ! H315 Dráždí kůž..
245Kč 199Kč
PERFEX Toaletní papír dvouvrstvý bílý 5x4role
Kvalitní toaletní papír s vysokou pevností. Bílý 2-vrstvý toaletní papír PERFEX je vyrobený ze 100% celulózy, návin 20m. Na roli je 168 útržků. Balení obsahuje 20rolí. ..
120Kč 99Kč
PERFEX PURE WHITE Toaletní papír třívrstvý 2x24rolí
Velké XXL balení 3 vrstvého toaletního papíru pro náročnou rodinu.   Výjimečnou vlastností toaletního papíru PERFEX je jeho vysoká pevnost v tahu, což umožňuje minimalizovat jeho spotřebu a tím šetřit Vaši peněženku. Jeho jednotlivé vrstvy jsou zapuštěné hlouběji do sebe.    Jemný 3 vrstvý toale..
318Kč 259Kč
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2019 | Jakub Havlíček