WC FIX TROPIC Čisticí pěna na toaletu 500ml

WC FIX TROPIC Čisticí pěna na toaletu 500ml
Značka: WC FIX
Kód: 09136
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 1
Cena: 59Kč
Cena ve věrnostních bodech: 75
Množství:  
   - NEBO -   

Pěnový WC čistič, který zajistí zářivou hygienickou čistotu vaší toalety a zanechá po sobě svěží tropickou vůni. Určeno pro hladké a odolné povrchy.

Použití: Nádobu protřepejte, poté pěnu nastříkejte pod okraj mísy i do celé WC, nechte 5-10 minut působit a poté kartáčem (štětkou) vyčistěte a spláchněte.

Vyrobeno v Německu

Varování: F+ vysoce hořlavý. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí vypláchněte proudem vody. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Složení: 5-15% alifatické uhlovodíky, méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty. Obsahuje parfémy. 

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2023 | Všechna práva vyhrazena.