SUN DANCE OF30 Mléko na opalování - voděodolné 200ml

SUN DANCE OF30 Mléko na opalování - voděodolné 200ml
Kód: LN001
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 30
Cena: 79Kč 49Kč
Cena ve věrnostních bodech: 79
Množství:  
   - NEBO -   
SUN DANCE mléko na opalování OF30 chrání citlivou pokožku před slunečním zářením ihned po aplikaci. Při pravidelném používání pomáhá chránit kožní buňky před negativními účinky IR-A záření a zabraňuje předčasnému stárnutí buněk pokožky. SUNDANCE mléko na opalování OF30 má voděodolné složení. 
 
Důležité upozornění: Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Kojence a malé děti chraňte před přímým slunečním zářením, používejte opalovacími přípravky s vysokým ochranným faktorem (větším než OF 25) a ochranný oděv. Klobouk a brýle poskytují další ochranu. Ani opalovací prostředky s vysokým ochranným faktorem neposkytují úplnou ochranu před UV zářením. I přes použití opalovacích přípravků nezůstávejte dlouho na slunci. Každé opalování poškozuje trvale pokožku a představuje vážné zdravotní riziko. Zamezte kontaktu s očima. Nanášejte na neporušenou pokožku. Opalovací přípravky nechte zcela vstřebat – možná tvorba skvrn (např. na textiliích).
 
Použití: Nanášejte rovnoměrně na pokožku před opalováním (ca. 36 ml ochranného prostředku na celé tělo dospělého člověka). Neaplikujte na zanícenou pokožku. Nanesení nižšího množství snižuje ochranný účinek. Opakovaně nanášejte obzvláště při pocení a po koupání a osušení, aby byla zachována potřebná ochrana. Vyhýbejte se intenzivnímu polednímu slunci. Kojence a malé děti chraňte před slunečním zářením, používejte opalovací přípravky s vysokým ochranným faktorem (větším než OF 25) a ochranný oděv. Klobouk a brýle poskytují další ochranu. Ani opalovací prostředky s vysokým ochranným faktorem neposkytují úplnou ochranu před UV zářením. I přes použití opalovacích přípravků nezůstávejte dlouho na slunci.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2019 | Jakub Havlíček