BEAUTY KISS Lak na barvené vlasy 300ml

BEAUTY KISS Lak na barvené vlasy 300ml
Značka: BEAUTY KISS
Kód: LN011
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 20
Cena: 87Kč 45Kč
Cena ve věrnostních bodech: 87
Množství:  
   - NEBO -   

Lak na vlasy pro dlouhotrvající lesk s Provitaminem B5, vitaminem E a UV ochranou je určen speciálně pro barvené vlasy, dodává Vašemu účesu optimální tvar a pomáhá po dlouhou dobu zachovat stálost barev Vašich barvených vlasů. Dermatologicky testováno.

Extrémně hořlavý.

UPOZORNĚNÍ: Nerozprašujte na povrchy nebo potraviny. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Zamezte, nepoužívejte v blízkosti elektrických spotřebičů. Používejte pouze v dobře větraných místnostech. uchovávejte mimo dosah dětí a mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly, zamezte kontaktu s očima. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal. Při styku s kůží omyjte důkladně vodou.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Poděbrady - Miroslav Pácal © 2020 | Casey Kraft